Bobby-dear in de media

3 mei 2025

Er zijn gebeurtenissen die nooit vergeten mogen worden en er zijn dan ook verhalen die verteld moeten blijven worden …zo ook dit verhaal!

Zo begint de recensie die op 28 april door Bookstagram_Ilona werd geplaatst op Instagram. Het is niet de eerste review die er is binnengekomen over Bobby-dear! Want Bobby-dear gaat goed en is hard bezig om door de eerste druk heen te raken. En terecht! Want Bobby-dear is een prachtig verhaal, dat laat zien hoe groot de impact van een oorlog is op het dagelijks leven en… op de liefde.


Radio-optreden

Sinds de lancering van Bobby-dear op 11 april is er al veel gebeurd rondom het boek. Zo was Lenny te horen op de radio, bij RTV Apeldoorn. ‘Een superleuke ervaring!’, zoals Lenny zelf zei. Op 28 april was Lenny te horen bij De Stand op Maandag, bij RTV Albrandswaard, Paul Marseille, wat ook weer een heel leuk gesprek was. Luister dit uitgebreide gesprek hier terug. En als kers op de taart: vlak voor Bevrijdingsdag was Lenny te horen op radio 1 bij de NOS, waar ze werd geïnterviewd door Astrid Kersseboom. Klik hier om het fragment te beluisteren.

Nog meer recensies

Op Instagram kreeg Bobby-dear al eerder de nodige aandacht, van Mirjam, readingwithmissmir. Ik voelde hun liefde maar het gaf ook een uniek inkijkje van het dagelijks leven in de Tweede Wereldoorlog, schrijft ze in haar recensie.

Lees hier meer reviews.

Ook in diverse kranten is aandacht besteed aan het bijzondere verhaal van Bobby-dear: in De Stentor Apeldoorn en het Algemeen Dagblad Rotterdam (dank aan Elisa de Bruin en Gert Onnink). Er komt nog meer aan! Vind je het leuk om op de hoogte te blijven, volg Lenny dan op Instagram, check haar website of hou onze socials in de gaten. Op de website van Lenny staan alle media-optredens trouwens prachtig op een rijtje, klik hier.

Wil je deze meeslepende roman zelf lezen? Bestel Bobby-dear vandaag nog bij Avenir Publishing en ontvang een exclusieve boekenlegger erbij!

Beeld: Lenny van Gessel. Krantartikel AD: Gert Onnink